İade Koşulları

Karlı Medikal'den aldığınız tüm ürünler Karlı Medikal garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünlerde değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. Değişim ve iade için şartlarımız aşağıda belirtilmiştir:

İade ve değişimlerde kargo ücretleri müşteriye aittir.

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Ürünler temiz ve kullanılmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmelidir.

2- Ürün üzerinde herhangi bir özel işlem yapılmamalıdır (Daraltma, ütü izi vb.)

3- Ürünlerin pantolon paçası kesinlikle yapılmamış olmalıdır.

4- Ayakkabı ve terlik iadelerinde iadeler Karlı Medikal'in kutusuyla gönderilmelidir, ayrıca ayakkabılarda kullanıma bağlı izler olmamalıdır. (kullanılmamalıdır).

5- Alıcı kaynaklı hatalardan dolayı değişimi veya iadesi yapılan ürünlerde kargo ücretleri alıcıya aittir.(bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi) 

6- İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, müşteri panelinizde siparişlerim kısmında bulunan iade ve değişim talebini doldurmanız gerekmektedir. İade ve değişim talebi, ürün kargolandıktan sonra oluşturulabilmektedir.

7- İade edilecek ürünler varsa ÇİFT NÜSHA halinde FATURASI ile birlikte gönderilmelidir.

8- Müşterilerimizden kaynaklanan sorunlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Karlı Medikal'den kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda koşulsuz olarak kargo ücretleri Karlı Medikal tarafından karşılanmaktadır.

9- Ürünlerin iade ve değişim süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

10- Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

*Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz.

*Karlı Medikal ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Ücret iadeleri her haftanın son iş günü olan Cuma günü, ödeme yapılan kartın hesabına yapılmaktadır. Maaş kartı ile yapılan alışverişlerde tutar bakiyenize yansırken, kredi kartı alışverişlerinde limit artışı olmaktadır.