Önlük Çeşitleri

Göster:
Sırala:

Uzun Kol Hakim Yaka Maxi Boy Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  hakim yaka bayan maxi boy  önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Hakim Yaka ekstra uzun boy Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Uzun Kol Hakim Yaka Ekstra Uzun Boy Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı hakim yaka şeklindedir.·         Diz altı uzun boydur.·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Uzun Kol Hakim Yaka Maxi Boy Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

550,00TL

Uzun Kol Ceket Yaka Maxi Boy Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  ceket yaka bayan maxi boy  önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Gömlek Yaka maxi boy Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Uzun Kol Ceket Yaka Ekstra Uzun Boy Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı ceket yaka şeklindedir.·         Diz altı uzun boydur.·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Uzun Kol Ceket Yaka Maxi Boy Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

550,00TL

Uzun Kol Hakim Yaka Ara Boy Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  hakim yaka bayan ara boy önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Hakim Yaka ara boy Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Uzun Kol Hakim Yaka Ara Boy Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı hakim yaka şeklindedir.·         Diz üstü ara boydur.·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Uzun Kol Hakim Yaka Ara Boy Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

500,00TL

Uzun Kol Gömlek Yaka Ara Boy Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  gömlek yaka bayan ara boy  önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Gömlek Yaka ara boy Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Uzun Kol Gömlek Yaka Ara Boy Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı gömlek yaka şeklindedir.·         Diz üstü ara boydur.·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Uzun Kol Gömlek Yaka Ara Boy Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

500,00TL

Kısa Kol Gömlek Yaka Kısa Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  gömlek yaka bayan kısa önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Hakim Yaka Kısa Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Kısa Kol Gömlek Yaka Kısa Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı gömlek yaka şeklindedir.·         Kısa ceket boyudur·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Kısa Kol Gömlek Yaka Kısa Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

450,00TL

Kısa Kol Hakim Yaka Kısa Önlük

Ürün Açıklaması:        Modayı takip eden siz değerli sağlık çalışanları için  hâkim yaka bayan kısa önlük, şık zarif ve asil bir duruş sergilemektedir. Hakim Yaka Kısa Öğretmen Önlüğünü hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Önlükler XXS, XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.    Sağlık Çalışanları ve değerli öğretmenlerimiz için www.karlimedikal.com olarak  beyaz önlükleri sizler için üretiyoruz.  Son zamanların en çok tercih edilen önlük tasarımlarından biri beyaz iş önlüğü siz çalışanların vazgeçilmezi olacak. Medikal giyim kıyafetleri üretici olarak siz değerli çalışanlara özel olarak ürettik. Alpaka kumaştan üretilen beyaz önlük ile şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.  Modası geçmeyecek tasarımı ile sağlık çalışanlarının ve öğretmenlerimizin uzun yıllar kullanabileceği bir önlüktür.     Karlı Medikal Kısa Kol Hakim Yaka Kısa Önlük Ürün Özellikleri:·         Ürünümüz birinci sınıf alpaka kumaştan imal edilmiştir.·         Rengi tek renktir ve beyazdır.·         Önlüğün yaka kısmı hâkim yaka şeklindedir.·         Kısa ceket boyudur·         Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.·         Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıtçıtlardan yapılmıştır.·         Önden ve arkadan kulplu kesimdir. Belden oturtmalıdır.·         Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.·         Önlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.·         Yıkama Talimatlarına uyulduğu takdirde renginde solma, çekme/salma ve havlenme yapmaz.     Paket İçeriği:     1 Adet Kısa Kol Hakim Yaka Kısa Önlük Yıkama TalimatıMedikal Giyimin yeni adresi Karlı Medikal..

450,00TL